Zakup systemu długotrwałego monitorowania EKG - oprogramowanie wraz z rejestratorami

PGE Fundacja logo nowe

Informacja o finansowaniu:

Darowizna otrzymana od Fundacji PGE

Rodzaj dotacji:

Darowizna

Nazwa zadania:

Krótki opis zadania:

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie został obdarowany przez Fundację PGE środkami pieniężnymi, które zgodnie z umową darowizny zostały przeznaczone na zakup nowego zestawu do badań holterowskich w USK Nr 1 PUM.

Zakupiony nowy zestaw sprzętu medycznego składa się z 2 sztuk rejestratorów EKG 3-kanałowych BTL H100 oraz oprogramowania do odczytu i analizy danych z rejestratorów Cardiopoint Holter H600. System długotrwałego monitorowania EKG, zapewnia diagnostykę pacjentów z problemami kardiologicznymi, w tym wielogodzinną rejestrację pracy serca.

Szpital składa Darczyńcy podziękowania za otrzymaną darowiznę.

/Aktualizacja 23.11.2022/