Modernizacja Oddziałów Reumatologicznego i Dermatologicznego

Ciag z EFRR poziom kolor

Informacja o finansowaniu:

Udzielenie dotacji celowej przez Ministerstwo Zdrowia na dofinansowanie realizacji inwestycji na podstawie zawartej umowy DOI/SK/85112/6220/88/1245 zawartej we wrześniu 2023 r.

Nazwa zadania:

Modernizacja Oddziałów Reumatologicznego i Dermatologicznego.

Dofinansowanie/całkowita wartość zadania:

Całkowity koszt realizacji projektu wynosi 18 990 000,00 zł,

w tym wysokość dotacji 18 790 605,00 zł, środki własne 199 395,00 zł.

Opis zadania:

Celem głównym realizowanej inwestycji jest poprawa warunków funkcjonowania jednostek o charakterze internistycznym USK nr 1 poprzez modernizację oddziałów reumatologicznego i dermatologicznego w celu poprawy komfortu prowadzenia diagnostyki i leczenia pacjentów ze schorzeniami internistycznymi.

Modernizowane oddziały mieszczą się w dwóch lokalizacjach szpitala: w Szczecinie na ul. Unii Lubelskiej oraz w Policach na ul. Siedleckiej.

Łączna powierzchnia remontowanych klinik wynosi ok. 2 500 m2. Zakres prac budowlanych i instalacyjnych obejmie wymianę i modernizację istniejących instalacji elektrycznych, sanitarnych, teletechnicznych i gazów medycznych oraz modernizację zaplecza higienicznego i sanitarnego. Ponadto na potrzeby wskazanych oddziałów zostanie zakupiona aparatura medyczna oraz wyposażenie.

Czas realizacji zadania:  III kwartał 2023 – IV kwartał 2024.

(Aktualizacja: 28.09.2023)