Utworzenie Centrum diagnostyki i leczenia niepłodności u par w ramach Kliniki Ginekologii, Endokrynologii i Onkologii Ginekologicznej

fe_i_i_sr

barwy_rp

ue_efrr

Projekt jest współfinansowany ze środków unii europejskiej w ramach Programu Operacyjnego
Infrastruktura i Środowisko na lata 2014 – 2020

Oś priorytetowa IX Wzmocnienie strategicznej infrastruktury ochrony zdrowia

Działanie 9.2. Infrastruktura ponadregionalnych podmiotów leczniczych.

Beneficjent: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 PUM w Szczecinie

Wartość projektu: 2 159 980,00 zł

Wartość dofinansowania: 1 150 000,00 zł, w tym 15% tej kwoty tytułem dotacji celowej z Ministerstwa Zdrowia oraz 85% płatność ze środków Unii Europejskiej.

Planowany okres realizacji: 2018 rok

Ogólnym celem Projektu jest zwiększenie dostępności do wysokiej jakości świadczeń z zakresu ginekologii, w tym diagnostyki i leczenia niepłodności. Będzie to zrealizowane dzięki utworzeniu Centrum diagnostyki i leczenia niepłodności u par w SPSK Nr 1 PUM w ramach Kliniki Ginekologii, Endokrynologii i Onkologii Ginekologicznej.

W ramach Projektu zostanie zakupiona aparatura medyczna stanowiąca wyposażenie  Centrum diagnostyki i leczenia niepłodności u par w SPSK Nr 1 PUM w ramach Kliniki Ginekologii, Endokrynologii i Onkologii Ginekologicznej.

Zgłaszanie nieprawidłowości w związku z realizacją Projektu pn. „Centrum diagnostyki i leczenia niepłodności u par w SPSK Nr 1 PUM w ramach Kliniki Ginekologii, Endokrynologii i Onkologii Ginekologicznej

fe_i_i_sr

barwy_rp

ue_efrr