Parking przy ulicy Litewskiej będzie niedostępny w dniach 17 - 21.08.2024r.

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż w dniach od 17.08. (sobota) do 21.08.2024r. (środa), z powodu kontynuowania robót remontowych - naprawy nawierzchni, nastąpi zamknięcie parkingu przy ul. Litewskiej.

Z tego powodu w sobotę 17.08.2024, ok. godz. 17:00 zamknięty zostanie szlaban dla osób wjeżdżających na parking. W dalszym ciągu możliwy będzie wyjazd z parkingu poprzez podjechanie pojazdem i ustawienie się po prawej stronie szlabanu, co spowoduje automatyczne podniesienie ramienia. Prosimy o opuszczenie parkingu najpóźniej do godzin wieczornych w dniu 18.08.br.

W przypadku nieuprawnionego pozostawienia pojazdu, zarządca terenu USK-1* podejmie czynności związane z holowaniem pojazdu (na koszt i ryzyko właściciela pojazdu), w związku z zagrożeniem bezpieczeństwa przy prowadzeniu prac budowlanych.

* Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego PUM w Szczecinie ul. Unii Lubelskiej 1,71-252 Szczecin

Przypominamy o możliwości zaparkowania w dniach 19 - 21.08.2024r. na Parkingu Netto Arena i udania się do Szpitala darmowym autobusem. Za niedogodności przepraszamy.