rejestracja online

Odwołanie terminu wizyty

Klauzula informacyjna

Zgodnie z Art.13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Informujemy że:

  1. administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, 71-252 Szczecin ul. Unii Lubelskiej 1
  2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu świadczeń zdrowotnych oraz prowadzenia dokumentacji medycznej, w celu wykonania obowiązków ustawowych związanych z rozliczeniem udzielonych świadczeń z płatnikiem, placówkom prowadzącym działalność pocztową dla celów komunikacji z Panem/Panią (art.6 ust.1 lit.c,d oraz art.9 ust.c,h, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych)
  4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
  5. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 20 lat
  6. Posiada Pan/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania
  7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych
  8. Podanie danych na potrzeby odwołania wizyty jest obligatoryjne na mocy przepisu prawa

 

Szanowni Państwo!

W celu ułatwienia odwołania rezerwacji terminu wizyty w Poradni Przyklinicznej Specjalistycznej Przychodni USK1, wprowadziliśmy możliwość przekazania tej wiadomości za pomocą formularza. Prosimy o wypełnienie i wysłanie.

W ciągu 72h (w dni robocze) otrzymacie Państwo drogą elektroniczną wiadomość zwrotną potwierdzającą odwołanie terminu wizyty.

Poza tym, jest możliwość odwołania terminu wizyty przez e-Rejestrację

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie ul. Unii Lubelskiej 1, 71-252 Szczecin, niezbędnych do realizacji procesu elektronicznej rezygnacji z wizyty pacjenta (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 2002.101. 926 ze zm. oraz Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 29.04.2013r. w sprawie minimalnej funkcjonalności dla systemów teleinformatycznych umożliwiających realizację usług związanych z prowadzeniem przez świadczeniodawców list oczekujących na udzielenie świadczenia zdrowotnego, Dz.U.2013.516). Podanie tych danych jest dobrowolne, jednak konieczne do procesu rezygnacji z zaplanowanej wizyty w sposób elektroniczny. Jeśli nie wyrażacie na to Państwo zgody, prosimy o kontakt drogą tradycyjną.

 

 

Logotypy nad stopka

Narodowy Fundusz Zdrowia
Logo CERTA
TÜV Rheinland Polska
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1

Ważne

Dla Pracowników

Administracja

Kancelaria w Szpitalu jest czynna:
w dni robocze od poniedziałku do piątku
w godzinach 07:30 - 14:00