Zakaz osobistego składania wniosków o wydanie dokumentacji medycznej

Szanowni Państwo,

W związku z dynamiczną sytuacją w Europie związaną z zachorowaniami wywołanymi koronawirusem (SARS-CoV-2) Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 im prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, w ramach zapobiegania i przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się SARS-Cov-2, na okres:

Od 12 października 2020 roku do odwołania

zawiesza osobiste składanie wniosków o wydanie dokumentacji medycznej, oraz osobisty odbiór dokumentacji medycznej.

Wnioski o wydanie dokumentacji można składać za pośrednictwem operatora pocztowego Iub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przygotowana dokumentacja będzie przesyłana listem poleconym na adres podany we wniosku.