Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny

Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny 2021

Dr n. med. Konrad Jarosz, dyrektor naszego Szpitala został uhonorowany wyróżnieniem w prestiżowym Konkursie „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny”, organizowanym przez Wydawnictwo medyczne Termedia oraz Redakcje „Menadżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego”, w kategorii Menadżer Roku 2021 – placówki publiczne. Od wielu lat Konkurs jest istotnym wydarzeniem w środowisku medycznym.

Przyznanie przez Kapitułę Konkursu cennego wyróżnienia stanowi uznanie dla pracy zawodowej i dotychczasowych osiągnięć. Jest również odzwierciedleniem najwyższych kompetencji, profesjonalizmu oraz zaangażowania w szerokie działania na rzecz jakości i bezpieczeństwa funkcjonującej opieki medycznej. Sukces Dyrektora jest przykładem, że warto i trzeba angażować się całym sercem w to co czynimy.

W dniu 26 stycznia b.r. Dyrektor Konrad Jarosz odebrał Dyplom z wyróżnieniem podczas uroczystej Gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Serdeczne i szczere gratulacje

doskonałych wyników i otrzymanego wyróżnienia

składają Pracownicy Szpitala.