SPSK-1 zatrudni

logo spsk1verSamodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 PUM w Szczecinie przy ul. Unii Lubelskiej 1 poszukuje kandydatów/tek na stanowiska:

• PIELĘGNIARKI, POŁOŻNE
  • RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH
  • RATOWNIKÓW z UPRAWNIENIAMI KIEROWCY SPECJALISTYCZNEJ KARETKI
  • LEKARZY NEUROLOGÓW
  • PILNIE ZATRUDNIMY PIELĘGNIARKI DO PRACOWNI NACZYNIOWEJ W ZAKŁADZIE DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ I RADIOLOGII INTERWENCYJNEJ

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie niżej wymienionych dokumentów:

1. Podanie o przyjęcie do pracy;
  2. CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

w USK Nr 1 w Szczecinie ul. Unii Lubelskiej 1 w Dziale Kadrowo-Płacowym (wejście D III piętro pokój 321) - telefon kontaktowy: 91  425 30 15 lub przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  zawartych w mojej ofercie  pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”