Reorganizacja SOR / Izb Przyjęć

KOMUNIKAT!

Szanowni Pacjenci!

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną Szpitala oraz nakazem reorganizacji Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych / Izb Przyjęć szpitali zachodniopomorskich wg zarządzenia Wojewody Zachodniopomorskiego z dn. 06.04.2020 r., uprzejmie informuję, iż od dnia 16.04.2020 r., od godz. 7:00 zmianie ulega miejsce położenia Izby Przyjęć dla pacjentów planowych doraźnych (dotyczy przypadków pilnych, w tym urazów oraz pacjentów onkologicznych) dla wszystkich klinik Szpitala (nie dotyczy klinik pediatrycznych) z dotychczasowej lokalizacji przy SOR (w starej części Szpitala) na budynek Centrum Diagnostyki i Leczenia Nowotworów Dziedzicznych.

Przyjęcia odbywać się będą w Planowej Izbie Przyjęć – budynek Centrum Diagnostyki i Leczenia Nowotworów Dziedzicznych - wejście „O”.

Gabinet nr 1 – kliniki zachowawcze,

Gabinet nr 2 – kliniki zabiegowe,

Gabinet nr 3 – Klinika Ginekologii, Endokrynologii i Onkologii Ginekologicznej.

Rejestracja pacjentów w Rejestracji Pracowni Endoskopowej

Punkt przyjęć planowych do klinik:

• Hematologii z Oddziałem Transplantacji Szpiku,
  • Ortopedii, Traumatologii i Onkologii Narządu Ruchu,
  • Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej z Pododdziałem Chirurgii Naczyniowej,
  • Oddział Kliniczny Onkologii, Chemioterapii i Immunoterapii Nowotworów – pozostaje bez zmian.

Dyrektor USK 1 PUM