Punkt Indywidualnej Kontroli Sanitarnej

KOMUNIKAT!

Szanowni Państwo!

Informujemy, że od dnia 25 maja 2020 r. w celu przetestowania, na okres 2 tygodni uruchomiony zostanie Punkt Indywidualnej Kontroli Sanitarnej (PIKS) umieszczony przy Bramie Głównej Szpitala (wejście od strony lądowiska).

W PIKS będzie wykonywany pomiar temperatury ciała, warunkujący wejście na teren Szpitala. Bardzo prosimy, aby wszystkie osoby udające się do Szpitala (pacjenci i pracownicy) poddawali się pomiarowi temperatury w PIKS.

Osoby z podwyższoną temperaturą (powyżej 37,5̊ C) będą kierowane bezpośrednio do Punktu weryfikacyjnego (pomarańczowy namiot przy SOR).

Ewentualnie powstające utrudnienia w wejściu będą rozwiązywane na bieżąco przez personel Szpitala. Tym samym, do czasu zakończenia testowania PIKS dotychczas funkcjonujące punkty kontrolne w wejściach „C” i „E” pozostają bez zmian.

Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy, pozostając otwartymi na wszelkie konstruktywne uwagi.

Dyrektor USK 1 PUM