Mobilny Punkt Pobrań

Mobilny Punkt Pobrań dla pacjentów w 12 dobie kwarantanny

Jesteś w kwarantannie i chcesz wiedzieć, czy jesteś zakażony koronawirusem?

12 dnia kwarantanny możesz zrobić test. Badanie możesz wykonać pod warunkiem, że otrzymałeś wiadomość SMS oraz masz własny samochód, umożliwiający przemieszczanie się bez kontaktu z innymi osobami w Mobilnym Punkcie Pobrań (MPP) zlokalizowanym w USK nr 1 PUM przy ul. Unii Lubelskiej 1.

Uwaga! na badanie zabierz dokument ze zdjęciem i swój nr PESEL.

Mobilny Punkt Pobrań (MPP) znajduje się przy bocznej bramie prowadzącej na teren Szpitala, od ul. Unii Lubelskiej – wjazd po prawej stronie (od strony parkingu miejskiego) - granatowy namiot z logo USK 1.

Obowiązuje telefoniczna rejestracja i umówienie się na konkretny dzień i godzinę pobrania wymazu we wszystkie dni tygodnia, w godz. 10:00 - 14:00 pod nr tel. (91) 425 30 10

Wymazy w Mobilnym Punkcie Pobrań pobierane we wszystkie dni tygodnia  w godz. 12:00 - 14:00.

We wskazanym terminie pobrania wymazu osoba przebywająca w kwarantannie podjeżdża pod MPP samochodem, zatrzymuje się przed nim, NIE WYSIADA z NIEGO - uchyla okno i czeka. Na podstawie dowodu tożsamości personel medyczny weryfikuje tożsamość zgłaszającej się osoby, a następnie pobiera wymaz. Całość procedury zajmuje ok. 10 minut. Po pobraniu wymazu – samochód odjeżdża.

Po wykonaniu badania wynik zobaczysz na swoim Internetowym Koncie Pacjenta, będziesz o nim również poinformowany przez laboratorium.

W przypadku dodatniego (+) wyniku, skontaktuj się ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną i postępuj zgodnie z otrzymanymi zaleceniami.

Dyrektor USK 1 PUM