Komunikat - przedłużenie zawieszenia składania wniosków o wydanie dokumentacji medycznej

Komunikat!

Szanowni Państwo,

W związku z dynamiczną sytuacją w Europie związaną z zachorowaniami wywołanymi koronawirusem (SARS - CoV-2), Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, w ramach zapobiegania i przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się SARS - CoV-2, na okres:

25 marca - 11 kwietnia 2020 r.

przedłuża zawieszenie osobistego składania wniosków o wydanie dokumentacji medycznej, oraz osobisty odbiór dokumentacji medycznej.

Wnioski o wydanie dokumentacji mozna składać za pośrednictwem operatora pocztowego lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przygotowana dokumentacja bedzie przesyłana listem poleconym na adres podany we wniosku.

Dyrektor Szpitala