Komunikat o zmianach od 14.07.2023

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Szczecinie uprzejmie informuje, iż w celu poprawy jakości, bezpieczeństwa i standardu realizacji opieki nad pacjentem z dniem 14 lipca 2023 r. rozpocznie się modernizacja pomieszczeń szpitalnych w budynku przy Unii Lubelskiej 1.

W związku z powyższym wystąpią niedogodności spowodowane pracami remontowo-budowlanymi oraz częściowa zmiana sposobu funkcjonowania poszczególnych jednostek Szpitala.

W pierwszym etapie prowadzonych prac nastąpi zmiana lokalizacji poszczególnych klinik/oddziałów, tj.:

• Oddział Kliniczny Chirurgii Szczękowo-Twarzowej – wejście A, parter
    (w Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej),
  • Klinika Ginekologii i Onkologii Ginekologicznej - wejście N, II piętro (winda W-4)
    (w Klinice Chirurgii Onkologicznej z Pododdziałem Chirurgii Naczyniowej – budynek CDiLND),
  • Klinika Chirurgii Dziecięcej, Onkologicznej, Urologii i Chirurgii Ręki – wejście A, II piętro
    (w Klinice Ortopedii Dziecięcej i Onkologii Narządu Ruchu),
  • Pediatrii, Ch. Metabolicznych, Diabet. i Kard. Wieku Rozwojowego (Dzieci Starsze) – wejście A, II piętro
    (w Klinice Chirurgii Dziecięcej, Onkologicznej, Urologii i Chirurgii Ręki),
  • Klinika Gastroenterologii – wejście A, i piętro
    (w Klinice Pediatrii, Ch. Metabolicznych, Diabetologii i Kardiologii Wieku Rozwojowego - Dzieci Starsze),
  • Klinika Endokrynologii i Chorób Metabolicznych - wejście a lub C, III piętro
    (w Klinice Ginekologii i Onkologii Ginekologicznej),
  • Pracownia EMG – wejście C, IV piętro, p. 5/7C
  • Pracownia EEG – wejście H, II piętro
    (w Klinice Neurochirurgii i Neurochirurgii Dziecięcej)
  • Zakład Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej – wejście H
    (w miejsce wejścia J)

O wszystkich zmianach wynikających z prowadzonych prac modernizacyjnych oraz dróg transportu do klinik szpitalnych, będą  informowały tablice informacyjne oraz personel Szpitala.

Mając na uwadze dyskomfort pacjentów i pracowników, Dyrekcja Szpitala będzie podejmowała wszelkie starania, by trwające prace remontowo-budowlane nie dezorganizowały działalności klinik oraz  były jak najmniej uciążliwe dla pacjentów.

Ukończenie prac zaplanowano w terminie 31 grudnia 2023r.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Dyrektor SPSK1 PUM