II BIEG PAMIĘCI KRZYŚKA KUCZYŃSKIEGO - 26.09.2015

II BIEG PAMIĘCI KRZYŚKA KUCZYŃSKIEGO - 26.09.2015 (sobota)
pod hasłem MALI HEROSI WALCZĄ z RAKIEM!

V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Szczecinie po raz drugi zaprasza wszystkich chętnych do udziału w wyjątkowym wydarzeniu sportowym

DRUGIM BIEGU PAMIĘCI KRZYŚKA KUCZYŃSKIEGO

Termin: 26.09.2015 (sobota), rozpoczęcie i rozgrzewka: 1000
MIEJSCE: PARK KASPROWICZA
KLASYFIKACJE:
Bieg dla dzieci do lat 6, dystans 200m, godz. startu: 1030 (bez limitu miejsc)
Bieg dla dzieci od 7 lat do 12 lat, dystans 600m (100miejsc), godz. startu: 1045
Bieg dystans 2,5 km (500 miejsc), godz. startu: 1100
Bieg dystans 5 km (200 miejsc), godz startu: 1200
Nordic walking: 5 km (200 miejsc), godz. startu: 1100
START: Pomnik Czynu Polaków (Orły)
KOSZT UCZESTNICTWA (opłata startowa): 30 PLN, dzieci: 5 zł
INFORMACJE i ZAPISY: www.protiming24.pl

Krzysiek Kuczyński był uczniem V Liceum Ogólnokształcącego.
Żył pięknie i aktywnie - kochał motocykle, pasjonowała go motoryzacja.
Zjednywał sobie ludzi otwartością, ciepłem, optymizmem i rozbrajającym uśmiechem - tak zapamiętali go wszyscy. i wszyscy go lubili.
Miał marzenia i plany. Białaczka zniweczyła je w ciągu czterech miesięcy.
Krzyś umarł w noc sylwestrową 2012/2013, na miesiąc przed swoimi dziewiętnastymi urodzinami, na cztery miesiące przed maturą.
Celem drugiej edycji Biegu jest zbiórka środków finansowych na wsparcie leczenia dzieci dotkniętych rakiem podopiecznych naszego szczecińskiego Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę i Inne Choroby Nowotworowe, działającego przy Klinice Hematologii i Onkologii Dziecięcej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr1 w Szczecinie.
To właśnie Stowarzyszenie Rodziców doprowadziło do wybudowania nowego sześciokondygnacyjnego budynku Oddziału połączonego z istniejącym już Szpitalem Klinicznym nr1 (Oddział Świętego Mikołaja).
Stowarzyszenie cały czas aktywnie uczestniczy w pozyskiwaniu środków potrzebnych do ratowania życia małych pacjentów.
Wszystkie niezbędne informacje o Biegu zostały umieszczone w Regulaminie, z którym należy się koniecznie zapoznać. Znajdziesz je na www.lo5.szczecin.pl, www.protiming24.pl, a także na facebooku.